Nieuws vanuit het branchebestuur ATV/Agrarisch MB&I
Deze keer een korte maar niet minder belangrijke bijdrage vanuit het branchebestuur ATV/Agrarisch/MB&I van de hand van branchevoorzitter Paul Schrijver.
Adviesrapport aansprakelijkheidsschades
Twee nieuwsbrieven geleden introduceerden we het adviesrapport voor aansprakelijkheidsexpertises. Een uniform document met de belangrijke rapportonderdelen erin verwerkt. Vanuit het bestuur hopen wij dat het rapport inmiddels omarmd wordt door de zelfstandige experts in de markt en dat de bureaus hun eigen formats ook aan dit advies toetsen op volledigheid. Het zou een prachtig resultaat zijn als we hiermee als beroepsorganisatie de standaard kunnen zetten voor de markt en de rechterlijke macht. Zo bewijzen we samen de meerwaarde van ons register.
Je kan het adviesrapport hier vinden.
Carrouselbijeenkomst ‘Slim werken, duurzaam denken’
Ten tweede wil ik jullie aandacht vragen voor de carrouselbijeenkomst ‘Slim werken, duurzaam denken’. Er is een nieuwe datum bekend: 22 september 2026. Kom vooral je licht opsteken en je kennis verrijken. We hebben weer een gevarieerd programma voor jullie gemaakt. Op de website van het NIVRE vind je de laatste informatie over deze bijeenkomst. Daar kun je je ook inschrijven. De bijeenkomst levert je PE-punten op.